KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17232095
nr 1723 2095
Oidentifierad konstnär. Signerad, Marin, Danmark. Olja på duk, 73x100 cm, yttermått inklusive ram: 88x116 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2025
kl 20:20:44
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr